KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller/tusch 15526181
nr 1552 6181
Akvareller/tusch
Original av Elov Persson/Ingvar Persson, 12 st, bland annat Agust och lotta, yttermått inklusive ram: ca 50 x40 cm. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:00:01
16/7 16:29:38